Nowe drukarki HP serii Officejet Pro X

2
Hewlett Packard wprowadził nową serię urządzeń drukujących. Są to drukarki Officejet Pro X451dw i Officejet Pro X551dw oraz urządzenia wielofunkcyjne Officejet Pro X476dw i X576dw.
We wszystkich czterech modelach zastosowano najnowsze technologie rodem z przemysłu dostosowując je do potrzeb małych i średnich firm. Dzięki nim drukarki za pomocą nieruchomych głowic bezszelestnie nanoszą na przesuwający się papier tusz drukując z szybkością nawet do 70 stron na minutę (X576dw). Drukarki zużywają o połowę mniej energii niż porównywalne kolorowe drukarki laserowe. Urządzenia w standardzie mają możliwość automatycznego druku dwustronnego, mogą drukować z każdego miejsca dzięki Wi-Fi, również z tabletów i smartfonów. Zaopatrzone są w standardowe podajniki na ryzę papieru (500 arkuszy), do których opcjonalnie można dokupić tacę na 1050 kartek. Wszystkie cztery modele drukarek są o wiele bardziej wytrzymałe niż inne drukarki atramentowe. Dopuszczalna liczba 50000 stron na miesiąc sytuuje je w tym samym gronie co wydajne drukarki laserowe.
Pod względem wydajności wkładów atramentowych i kosztu wydruku jednej strony przewyższają możliwości drukarek laserowych o połowę. Czarny atrament 970XL jest w stanie wydrukować do 9200 stron, kolorowe tusze 971XL do 6600 stron. Urządzenia wielofunkcyjne X476dw i X576dw, oprócz możliwości drukowania posiadają również funkcje kopiarki, skanera oraz faksu. Drukarki HP serii Officejet Pro X są do kupienia w naszym sklepie. Oferujemy również kompletną eksploatację: oryginalne, wydajne atramenty 970XL i 971XL oraz standardowe, tańsze 970 i 971, a także wysokowydajne zamienniki JetWorld.